(+48) 508 133 196Regulamin

Strona główna RegulaminProszę o zapoznanie się z kilkoma zasadami regulującymi pobyt w apartamencie.
Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a Państwu zapewni spokojny i miły wypoczynek.


1. Apartament wynajmowany jest na doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00 dnia następnego.

2. Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób.

3. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 - 06.00.

4. Goście proszeni są o poinformowanie Wynajmującego o planowanej godzinie przyjazdu i wyjazdu (odbiór i zwrot kluczy). Przekazanie apartamentu może nastąpić od godziny 16.00 w dniu przyjazdu a opuszczenie do godziny 12.00 w dniu wyjazdu. Odbiór kluczy do apartamentu jest możliwy najpóźniej do godz. 20.00 w dniu przyjazdu.

5. Rezerwacje można składać wyłącznie poprzez e`mail malgorzata-71@o2.pl. W rezerwacji proszę umieścić następujące informacje : data przyjazdu oraz wyjazdu, dane osoby rezerwującej (imię, nazwisko i adres), telefon kontaktowy. W celu potwierdzenia rezerwacji otrzymają Państwo mail zwrotny z numerem konta bankowego i prośbą o wpłatę zadatku w wysokości 30 % pełnej należności za pobyt. Dane osobowe przekazywane przez Gości będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usługi.

6. Rezerwacja jest gwarantowana, jeżeli zostanie dokonany zadatek w wysokości 30% wartości pełnej należności za pobyt, w terminie 2 dni od dnia złożenia rezerwacji. Brak zadatku skutkuje anulowaniem rezerwacji.

7. W przypadku pobytu do 3 dób Rezerwujący proszony jest o wpłatę 100 % należności. Brak wpłaty skutkuje anulowaniem rezerwacji.

8. Zadatek nie podlega zwrotowi z wyjątkiem przyczyn leżących po stronie Wynajmującego.

9. Pełna należność za pobyt pobierana jest w formie przelewu na konto. Dopełnienie tego obowiązku jest warunkiem otrzymania kluczy do apartamentu.

10. Apartament przekazywany Gościom jest posprzątany, umeblowany i w pełni wyposażony. Wszystkie znajdujące się w nim sprzęty są sprawne. Prosimy o dbanie o powierzone mienie. Wszystkie zniszczenia, zabrudzenia i uszkodzenia, wynikłe z niewłaściwego użytkowania będą obciążały Gościa.

11. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie awarii od niego niezależnych, np. przerw w dostawie wody, prądu, sygnału tv itp.

12. Goście otrzymują komplet kluczy : 1 klucz kodowany do drzwi wejściowych do apartamentu, 1 klucz do domofonu, 1 klucz do śmietnika (śmieci segregowane). W przypadku zgubienia/ zniszczenia klucza do apartamentu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 50,00 zł. W przypadku zgubienia/ zniszczenia kluczy do domofonu lub śmietnika Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 15,00 zł za każdy zniszczony/zgubiony klucz.

13. Opłata za wynajem nie obejmuje ubezpieczenia. Za doznane urazy, szkody lub zniszczenie majątku Gości w czasie pobytu Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności.

14. W przypadku konieczności skrócenia pobytu i wcześniejszego wyjazdu Gości, nie przysługuje zwrot wpłaconych środków pieniężnych za niewykorzystane dni najmu.

15. Prosimy Gości o pozostawienie apartamentu w stanie, w jakim go zastali. Naczynia proszę umyć a przestawione meble z powrotem przenieść na pierwotne miejsce.

16. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w apartamencie. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżających Gości będą odesłane (na ich wyraźną prośbę) na ich koszt pod wskazany adres. Rzeczy pozostawione w lodówce będą wyrzucane.

Goście, dokonując rezerwacji jednocześnie akceptują niniejszy regulamin.

W MIESZKANIU OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA TYTONIU!

NIE AKCEPTUJEMY OBECNOŚCI ZWIERZĄT!

Dziękuję i życzę udanego pobytu.